İş Ortaklarımız | DGN Yazılım

İŞ ORTAKLARIMIZCard image

Logo Yazılım San. ve Tic. A.Ş.

Kişisel bilgisayarlar için uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında sektöre giren Logo, Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşlarından biridir. Ürettiği çözüm, hizmet ve inovasyonlarla Türkiye’de yazılım sektörünün yenilikçi lideri konumuna gelmiştir. 800’ü aşkın bayisi ve yaygın dağıtım ağı kanallarıyla sektörün en hızlı büyüyen firmalarından olan Logo’nun ürünleri, bugün 85 bini aşkın firmada aktif olarak kullanılmaktadır. Logo, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya’da birçok ülkenin diline, iş pratiğine ve yasal mevzuatına uyarlanan ürünlerini, ilgili ülkelerdeki yetkili iş ortakları ya da tam yetkili distribütörleri aracılığıyla kullanıcılarına ulaşmaktadır.

Card image

LOGO Elektronik A.Ş.

Türkiye'nin en çok tercih edilen dijital dönüşüm çözüm ortağı eLogo, tüm yazılımlarla entegre olabilen altyapısı, uzman kadrosu ve müşteri odaklı hizmet yapısıyla şirketinizin ve tüm süreçlerinizin dijitallleşmesinde yanınızda.

Card image

Vmind Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.

vMind ile çalışmak isteyen her kurumun, Uluslararası ve Türkiye IT pazarında kabul görmüş lider markalarla, ister Bulut üzerinden ister kendi yapılarında ve şirketlerine özel bir biçimde kurgulanmış olarak çalışabilecekleri yapıları, hassasiyetle inşa ediyoruz.

Card image

BLUETECH BİLGİSAYAR SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Bluetech Bilgisayar sistemleri özel ve resmi kurum ve kuruluşlara kullandıkları iletişim ve bilişim teknolojilerini sorunsuz ve performanslı şekilde kullanmaları için alt yapı oluşturarak kurulan alt yapı ile beraber gerçekleştirilen projeleri hayata geçirerek bu projeleri geliştirmek, yönetmek ve devamlılığını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kurulumundan bu güne dünyada ki en yeni bilişim teknolojilerini müşterileri için takip etmekte ve bu süreçte elde edilen bilgi , birikim, tecrübelerini müşterilerinin sorunlarının çözümleri için geliştirmektedir.