LİSANS BAKIM | LOGO Raporlama | DGN Yazılım

LİSANS BAKIM HİZMETLERİ

LEM NEDİR?

Günümüz dünyasında yazılım, teknoloji ve buna bağlı iş süreçleri sürekli gelişmektedir. Şirketler için uzun vadede yazılımın getirisinin yüksek olması ancak sürekli olarak yazılımın güncellenmesi ve yeni özelliklerin eklenmesi ile sağlanabilmektedir. Bu durum da, şirketlerin günümüzün finansal ve yönetimsel standartlarını yakalayabilmeleri için güncel iş ve süreç modelleri ile donatılmış desteğe duydukları ihtiyacı artırmaktadır.

GÜNCEL YAZILIM

Logo Yazılım kullanıcılarından gelen bu ihtiyaçları karşılamak ve güncellemelerden yararlandırmak için karşılıklı ve uzun süreli güven esasına dayanan LEM (Logo Enterprise Membership)’ı kullanıcılarına sunmuştur.

SÜREKLİ GELİŞTİRME

LEM; güncel Logo ürün kullanıcılarının, yeni geliştirilen ve ayrı modül olarak satılmayan özelliklerden ve değişikliklerden 1 yıl boyunca bedelsiz olarak yararlanmalarını sağlayan bir aboneliksistemidir.

ÖZELLİKLERİ

LEM sayesinde, kullanılan ürünlerin en güncel sürümlerine, bu kapsamda eklenen yeni özelliklere ve performans iyileştirmelerine sahip olunabilir; satın almak istenen kullanıcı, çalışan, firma artırımları ve modüller için özel fiyatlardan faydalanılabilir.


Talebiniz ne olursa olsun, sizlere ufakta olsa bir bilgi verebilmek ve sorununuzu çözmek bizi mutlu edecektir. Soru, danışmak istediğiniz herhangi bir konu ve yaşadığınız sorunlar için lütfen bizimle iletişime geçin.