HAKKIMIZDA | LOGO Destek | DGN Yazılım

DGN Yazılım

HAKKIMIZDA

DGN Yazılım; %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, alanında uzman ve sertifikalı çalışanlardan oluşan, sadece uzmanı olduğu konularda faaliyet gösteren Yazılım ve Danışmanlık şirketidir.


2010 Yılında dahil olduğumuz sektörde 12 yıllık tecrübemiz, verdiğimiz hizmet ve sorun çözümlerindeki başarımız, öğrenme ve çalışma azmimiz, müşteri memnuniyetindeki hassasiyetimiz gibi fark yaratan özellikler 2020 yılında DGN Yazılım markasının doğmasını sağladı. Dürüst, güvenilir ve çözüm üreten yaklaşımımızı kurumsallaştırarak DGN Yazılım markasının temelini oluşturduk.
 

Logo Yazılım ürünleri kullanan firmalara;  Logo ERP ürünleri için, satış, danışmanlık ve destek, özel raporlama ve özel yazılım hizmetleri vermekteyiz. Bu kapsam ile aynı zamanda Logo Yazılım firmasının, 'Kurumsal' ve 'Çözüm Geliştirme' bayii yetkinliklerine sahibiz.

 

Logo veritabanını baz alarak, SQL veritabanı tasarım mantığının izin verdiği tüm rapor taleplerini yapabilecek seviye ve tecrübeye sahibiz. Raporlama ve SQL üzerinde iş kolaylaştıran ek çözüm ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde doğru kurgulama ile tarafınıza iletmekteyiz.

 

Bu kapsamda yapmış olduğumuz bazı SQL raporlarına; SQL Raporlar Linki üzerinden, 

Tamamen ihtiyaca yönelik hazırladığımız SQL Ek çözümlere; SQL Ek Çözümler linki üzerinden erişebilirsiniz.

 

Logo Object Designer aracı ile tamamen ihtiyaca özel geliştirmeler yapıyoruz, örnek olması açısından yapmış olduğumuz birkaç projeyi LOD Projeler Linki üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Özel yazılım tarafında gizlilik sözleşmesi kapsamında web sitemizde yayınlayamadığımız projelerimiz olsa da yazılım tarafındaki hakimiyetimiz, ileri düzeydir. 
Paket halinde yazmış olduğumuz, kullanıma hazır, Logo ile %100 uyumlu çalışan Commerce Plus ismi ile E-Ticaret (B2B/B2C/Saha Satış) programımız mevcuttur.

Commerce Plus Linki üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Müşteri özelinde tamamladığımız bazı projelerin linkine web sitemiz üzerinden, anlatımları yapılmış videolara ise DGN Yazılım Youtube hesabından ulaşabilirsiniz.

Çalıştığımız müşterilerimizin bir kısmına Referanslar Linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Geliştirmek istediğiniz bir çözüm, Logo ürünleri için satış ve destek, özel raporlama ve özel yazılım ihtiyacınız var ise tarafımızla görüşme sağlayarak talebinizi en hızlı ve doğru şekilde çözüme kavuşturabiliriz.

 

Şirketimizin bünyesinde bugüne kadar yapılan işlerde ki müşteri memnuniyet ve başarı oranı %100'dür. Bu sözümüzün doğrulamasını, referansta iletişim bilgisi paylaşacağımız müşterilerimiz ile tarafınızca doğrulanabilir.

Geçmişte olduğu gibi, bundan sonrası içinde ilkemiz; Sürdürülebilir kaliteli hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyetini sağlayarak, çözüm odaklı çalışmak olacaktır.


Neden ?

Çözüm Odaklılık

Sorunlarınıza hızlı ve çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Müşterilerimizin taleplerine yüzde yüz uyumlu bir yapı oluşturmaktayız.

Uzman Kadro

Alanında tecrübeli ve sertifikalı uzman bir ekibiz.

ETİK ÇALIŞMA

İnsan kazanmanın öneminin ticaretten çok daha önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden dürüstlük prensiplerine uyarak profesyonel şekilde iş ahlakına uygun davranmak için çaba harcıyoruz.

SÜRDÜREBİLİRLİK

Uzun vadeli etkili bir gelişim garanti ederek faaliyet sürdürmekteyiz.